Livrare iphone 13 pro . I phone 13 pret

このトピックには0件の返信が含まれ、1人の参加者がいます。2 年、 3 ヶ月前 Vaseatrobe さんが最後の更新を行いました。

1件の投稿を表示中 - 1 - 1件目 (全1件中)
  • 投稿者
    投稿
  • #53013 返信

    Vaseatrobe

    [IMG]https://cdn.computerhoy.com/sites/navi.axelspringer.es/public/styles/1200/public/media/image/2020/11/iphone-12-pro-max-2133257.jpg?itok=__u1NtP9[/IMG]

    Moldova CaseBorne ArmadilloTek V Compatibil cu iPhone 13 Pro Max Case – Heavy Duty cu protectie de ecran incorporata si kickstand – Negru : Telefoane mobile si accesorii
    imi place cat de rezistenta este aceasta husa; Este minunata in acest sens. imi place si kickstand-ul, frumos si robust. Singura mea problema cu aceste carcase este protectorul de ecran; Ajung sa scot carcasa de multe ori pentru a curata praful, etc. care ajunge in interior pe ecran. in cele din urma am indepartat protectorul de ecran si am instalat unul din sticla temperata care imi pastreaza ecranul mai curat. Singurul alt lucru de care cumparatorii ar trebui sa fie constienti este ca incarcarea wireless nu functioneaza cu aceasta carcasa.
    Se potriveste cu mainile sotiei mele, ea este mica. Nu este greu, asa ca nu exista probleme. Ea iubeste purpura. Suntem entuziasti hardcore off road, asa ca sunt telefoane ia o bataie. Acestea au fost deja testate pe traseu si inca arata la fel de bine ca nou. Standul este minunat pentru fotografii de configurare sau videoclipuri. Cumparati cu incredere si nu va puteti apropia de calitate la niciun pret. Remarcabil. Sunt un fabricant de metal si un constructor de JEEP personalizat. Magazinul meu este un pericol urias si greselile din jurul celorlalte telefoane au dus la catastrofe. Metalul a incercat deja pe noul meu caz si a esuat. Am lovit-o de pe masa mea de sudura de o suta de ori deja fara probleme. Uneltele asezate deasupra aruncate in cutia de scule deschisa si telefonul meu este ca nou. Este confortabil pentru mine sa il tin in mana si nu aluneca atunci cand lucrez cu manusi de sudura. Daca sunteti un meserias, acesta este cazul pentru dvs. Daca nu-l pot sparge. Sunteti in siguranta. Haha va fi cumparat oricare dintre produsele lor. Top notch.
    Rezervorul de cazuri. Acest lucru bate alte marci similare pentru durabilitate si design. Are chiar si un suport pe ea si un protector de ecran. Aruncati acest lucru de pe o stanca, va supravietui! Capacitatea de reactie a dispozitivului de protectie a ecranului incorporat este excelenta. Nu cauzeaza nici probleme de claritate cu ecranul. Butoanele sunt grozave si au un feedback bun. Are un capac pentru portul de iluminare, iar incarcarea wireless functioneaza bine prin aceasta carcasa. Cu toate acestea, Magsafe nu functioneaza. Am cumparat aceste cazuri de ani de zile si nu am avut nicio plangere.
    Nu sunt un mare fan al carcaselor mari si voluminoase, dar aceasta carcasa este foarte protectoare si nu este prea voluminoasa. Nu as folosi aceasta carcasa pentru transportul meu de zi cu zi, dar este o carcasa excelenta atunci cand am nevoie de multa protectie. Cazul se simte foarte bine in mana. Nu credeam ca imi va placea protectia de ecran incorporata in carcasa, dar aceasta se potriveste bine si se simte bine. Puteti, de asemenea, sa scoateti protectorul de ecran incorporat daca nu va place si sa il folositi pe cel propriu. Suportul cu picior este un plus. in general, o carcasa de protectie draguta cu caracteristici bune.
    Am cumparat aceasta carcasa dupa ce am folosit carcasele Arm tech pe toate celelalte iphone-uri ale mele, dar cand am facut upgrade la iphone 13 nu am mai putut incarca prin carcasa prin intermediul incarcatorului wireless. Toate celelalte carcase Arm Tech ale mele nu au avut nicio problema. Dupa ce am contactat comp nu mi-ar da un raspuns direct cu privire la ceea ce functioneaza pentru acest lucru doar ca are nevoie de un incarcator de inalta tensiune. Asa ca le-am cumparat si nu functioneaza (alti bani irositi). Ei declara ca are o garantie mare si ca trebuie sa o inregistrez la ei. Am facut acest lucru, dar ei nu-mi raspund la e-mailuri. Este pacat ca este un caz mare, dar suportul companiei este aproape de nimic. Inutil sa mai spun ca aceasta carcasa este acum doar o greutate de hartie usoara in sertarul meu de lucruri.
    Am comandat 2 din acestea in portocaliu. Cele 2 pe care le-am primit nu sunt portocaliu vanator, astfel incat sa fie constienti de faptul ca este un pic lil putin inabusit in opinia mea.
    A avut deja o cadere neintentionata a telefonului in carcasa si a iesit perfect. Asa cum au spus si altii, particulele pot si vor ajunge sub capacul protector al ecranului (din cauza gaurilor pentru sunet si camera). Acelasi lucru s-a intamplat si cu carcasa mea OtterBox Defender. Asa ca este de asteptat.
    Cazul in sine nu este proiectat cu MagSafe, asa ca nu va asteptati ca acesta sa functioneze, deoarece sunt sigur ca nu va fi asa cum au declarat altii OtterBox are un caz care este MagSafe, dar daca imi amintesc ca a fost de 80 $. Voi trece pentru acest pret.
    Peste tot imi place aceasta carcasa pana acum. in plus, vine de la baietii din Dallas.
    in primul rand, telefonul este bine protejat in aceasta carcasa. Toate butoanele functioneaza bine si carcasa se potriveste perfect. Am o mica rezerva si anume ca plasticul dur pare ieftin la atingere – poate din cauza finisajului si a culorii? Asta nu inseamna ca este ieftina, ci doar ca asa se simte in mana mea. Subiectiv, stiu, dar din acest motiv am retinut o stea.

    Iphone 13 pro кишинев
    Iphone 13 prro
    Iphone 13 pret Moldova
    Iphone 13 pro max pret md
    Iphone 13 128 gb pret

    [url=https://www.smart.md/apple-iphone-13-pro-128gb-silver]Iphone 13 in Moldova
    [/url]
    [IMG]https://3.bp.blogspot.com/-Dfb1RiD4JnU/XGr3HVCo56I/AAAAAAAAPMA/7sEdEJmSLbIrKV1PEHAR7ciaqQnM-QjzgCLcBGAs/s1600/wallpaper-backgrounds-aesthetic-quotes.jpg[/IMG]

    imi place foarte mult iPhone. UX-ul este mult mai bun decat cel al telefonului Android pe care l-a inlocuit. Telefonul in sine este in stare EXCELENTa, aproape imposibil de distins de cel nou. Practic, am primit un iPhone 8 incarcat la jumatate de pret. Multumesc!
    Exact asa cum a fost anuntat! Literalmente nu pot gasi niciun defect la acest telefon reconditionat, in interior si in exterior. Mi-am bagat cartela SIM Tracfone si s-a activat imediat. Categoric merita banii! Foarte recomandat
    Functioneaza foarte bine, asa cum a fost anuntat. Durata de viata a bateriei nu este la fel de buna ca cea noua
    Acest telefon a venit prin posta in stare perfecta, cu putine sau deloc zgarieturi, a folosit cardul meu SIM T-Mobile si functioneaza perfect! Am fost reticent sa cumpar un telefon de pe Smart.md, dar s-a dovedit a fi grozav!
    Foarte recomandat! 10/10
    Am telefonul de doua saptamani fara nici o problema. Telefonul si accesoriile au venit frumos impachetate; telefonul a inclus o husa de protectie temporara. Geamurile din fata si din spate par a fi noi. Singurele defecte estetice sunt cateva zgarieturi pe luneta metalica. As considera ca este de asteptat pentru un telefon folosit. Nu este o mare problema pentru ca defectele sunt nevazute odata ce telefonul este intr-o husa. Cu siguranta as cumpara din nou atunci cand eu sau sotia mea vom cauta un telefon mai bun.
    Am comandat un IPhone 8 w / 256gb. Telefonul a sosit in cateva zile. Cand a fost primit, era in stare excelenta, fara fisuri, zgarieturi sau orice alte semne. Durata de viata a bateriei este conform asteptarilor. Achizitionat de la Smart.md datorita politicii lor de rambursare de 90 de zile in cazul in care au existat probleme cu telefonul. Sper sa il am ani de zile ca si cel pe care l-a inlocuit. Complet multumit.
    O afacere excelenta! Telefonul a sosit foarte repede si in stare excelenta. Listarea spunea ca este in stare “buna” si ca ar putea avea unele zgarieturi minore, etc. Dar arata ca nou si functioneaza foarte bine. Este de aproximativ 10 ori mai rapid si are o durata de viata a bateriei mult mai buna decat iPhone 6 pe care l-a inlocuit.
    Produsul este in stare foarte buna si totul a fost actualizat bine .Box a fost deschis si nu a fost fixat foarte bine, dar totul este minunat .Acest telefon a salvat ziua.
    Fiul meu iubeste acest telefon. El a ales acest model bcs ii plac telefoanele mai mici, astfel incat sa se potriveasca bine in buzunar. Voi spune ca acesta are mai putina memorie decat iPhone 7 Plus al fiului meu, dar are destul spatiu pentru a stoca lucruri, deoarece fiul meu continua sa fie blocat de la actualizari din cauza spatiului. Durata de viata a bateriei este mare si telefonul arata ca nou.
    L-am cumparat acum cateva luni, se presupune ca a fost reconditionat, dar cred ca a fost nou. imi place! Pentru cei care nu vor sa cheltuiasca prea mult, cred ca are acelasi procesor ca si modelele de iPhone pana la 11.

    [IMG]https://ioccasion.fr/wp-content/uploads/2020/11/IMG_0013-scaled.jpg[/IMG]

    https://www.smart.md/apple-iphone-13
    Iphone 13 pret Moldova
    Iphone 13 128gb silver
    Iphone 13 pro silver 128 gb
    Iphone 13 pretul
    Iphone 13 pro argintiu

    Copiii il iubesc
    Functioneaza corect cu bonusul de caz neasteptat + protector de ecran
    Sunt foarte fericit ca nu am cumparat unul nou. acesta este perfect.
    Apeluri si mesaje etc., practic totul
    N/a
    A fost o stare de lucru excelenta
    Un telefon destul de bun. Ca nou cu cateva zgarieturi minore
    Produsul a fost bun Exact asa cum a fost descris. Singura problema a fost compania de livrare si incercarea de a urmari pachetul meu si de a semna pentru el. A durat 3 incercari.
    Produs bine restaurat
    telefon mare a fost cam nervos sa cumpere un refurbished, dar a meritat cu siguranta doar cateva zgarieturi minore pe colturile telefonului, ecranul a fost perfect si durata de viata a bateriei este la 93%

    [IMG]https://cdn-img.health.com/sites/default/files/styles/medium_16_9/public/1506640798/GettyImages-484221832.jpg?itok=mxnlXZ8T[/IMG]

1件の投稿を表示中 - 1 - 1件目 (全1件中)
返信先: Livrare iphone 13 pro . I phone 13 pret
あなたの情報:




スポンサーリンク
レクタングル広告(大)
レクタングル広告(大)